11. nov. koncerts 2019
Valsts nedēļu mēs iesākām ar koncertu, kuru mums sniedza mākslinieki no Rīgas. Koncerta nosaukums bija „Ir vērts”. Lai arī skanēja latviešu komponistu dziesmas un latviešu dzejnieku dzeja, skolēniem nebija pilnīga izpratne ne par koncerta izpildījumu, ne par veidu, kā tas tika sniegts.

Gribētos, lai mākslinieki vairāk tomēr izprastu mūsdienu jaunatni, censtos ieinteresēt viņus. Vajadzētu arī izprast vecuma īpatnības katrai mērķauditorijai.

Lai arī skolēni māksliniekiem dāvāja ziedus un pateicās, tomēr gandarījums izpalika…

Koncerts tika sniegts, pateicoties projektam ”Latvijas skolas soma”.