10.janvārī mūsu pamatskolas skolēni apmeklēja teātra izrādi “Mūsu pilsētiņa”. Ar meitenes acīm, kura aug, pieaug, iemīlas, tiek izdzīvots kāds dzīves stāsts. Pārdomu pilna izrāde. Skatītāji (skolnieki) atpazina savu pilsētu. Šī ir izrāde, kas aicina apstāties un novērtēt vissvarīgāko, kas mums ir – dzīvi un cilvēkus, kas ir mums apkārt.
Skolnieki izrādi varēja apmeklēt projekta “Latvijas skolas somas” ietvaros.