
2. martā mūsu skolas 7. – 9. klašu skolēni ar projekta „Latvijas skolas somas” gādību apmeklēja koncertzāli „Lielais dzintars”, lai noskatītos un noklausītos koncertu „Mana tautasdziesma”.
Skolēni iepazinās ar latviešu tautasdziesmu dziedājumu daudzveidību. Tautasdziesmas iet līdzi un dzīvo cauri gadu simtiem.
Paši skolēni saka:
„Koncerts bija interesants, bet ne visi dziedājumi man patika”,
„ Man atkal patika dziedājumi, bet dejotāju uzstāšanās bija garlaicīga”,
„ Nē, man patika dejotāji, bet viens otrs dziedājums bija pa skaļu”,
„Es atkal skatījos ar aizrautību. Man viss ļoti patika. Gribēju pat līdzi dziedāt”.
Skolēniem domas dalās, bet tas taču ir labi. Viņi diskutē, pārrunā notiekošo, izsaka savu viedokli. Viņi runā par latviešu kultūras pasākumus.
Tas taču ir bezgala labi!