Aktualitātes skolā

Dabas vērojumu diena
Radošā diena skolā
LSEZ “Lauma Fabrics” SIA
Ekskursija uz uzņēmumu

Notikumu kalendārs

Nav notikumu

24. maijā mūsu skolā notika ikgadējais pasākums „Nakts skolā”, kurā dalību par noteikumu ievērošanu mācību stundās bija nopelnījušas 10 klases – 2. A klase (klases audzinātāja Ināra Knitnere), 2.c klase (klases audzinātāja Laura Freimane), 3. A klase (klases audzinātāja Dace Ozoliņa), 3. B klase (klases audzinātāja Agita Dreimane), 3. C klase (klases audzinātāja Inta Kleinberga), 3. D klase (klases audzinātāja Veronika Budrecka), 3. E klase (klases audzinātāja Andra Vilcāne), 6.c klase (klases audzinātāja Daiga Saldeniece), 6. D klase (klases audzinātāja Daiga Sirmoviča) un 8.d klase (klases audzinātāja Vendija Ēķupe).

Šogad pasākuma moto bija „Vari, ja dari!”. Skolēniem tika piedāvāta plaša un daudzveidīga programma – gan radošās darbnīcas, gan izzinošas un izklaidējošas aktivitātes. Pasākums tika atklāts ar Ventspils zinātnes centra VIZIUM zinātnes šovu „Tie tik ir brīnumi!”. Vēlāk centra darbinieki skolēniem piedāvāja nodarbību „Vēro – domā - izgaršo!”, kur skolēni varēja veikt dažādus eksperimentus un pat nobaudīt kokteili, kura pagatavošanā tika izmantots sausais ledus.

Liepājas muzeja darbinieki bija sagatavojuši skolēniem nodarbības par jūgendstila arhitektūru Liepājā un laika pavēlnieku - pulksteni. Skolēni varēja izveidot kādas arhitekta P.M. Berči projektētas ēkas modeli un uzzināt, kādus dažādus pulksteņus cilvēki izmantojuši laika skaitīšanai senatnē.

Interesantas aktivitātes skolas aktu un sporta zālē piedāvāja mūsu skolas jaunsargu organizācijas biedri. Skolēniem bija jāveic dažādi uzdevumi un stafetes, kurās bija jāpierāda savs spēks, veiklība, izturība un klases skolēnu saliedētība.

Savu radošumu skolēni varēja apliecināt darbnīcās „Lido ar prieku!” un „Krāsainās stiklu spēles”. Mūsu skolas dizaina un tehnoloģiju skolotāju vadībā skolēni izgatavoja un izdekorēja kustīgu pavasara vēstnesi – taureni. Daudz jaunas informācijas par stikla apstrādi un izmantošanu mākslā skolēni ieguva, klausoties stikla mākslinieces stāstījumā. Nodarbības beigās skolēniem pašiem bija iespēja izgatavot dekoru no krāsainiem stikla gabaliņiem.

Darbnīcā „Šaujam gaisā!” sākumskolas skolēni varēja papildināt savas zināšanas dabaszinību jomā. Skolēni izgatavoja raķeti un izmēģināja to arī šaut gaisā.

Neaizmirstamas emocijas skolēni izbaudīja, iestājoties tumsai. Skolas pagalmā skolēni varēja vērot uguns šovu, kur mūzikas pavadījumā mākslinieces veidoja dažādus dzīvās uguns rakstus.

Liels pārsteigums skolēnus gaidīja pie LOC manēžas, kur slaveni Liepājas auto un moto braucēji bija ieradušies ar saviem spēkratiem, lai atvestu skolēniem saldo pārsteigumu – saldējumu. Skolēniem bija iespēja aplūkot rallija mašīnas un motociklus, kā arī nofotografēties ar sportistiem.

Brīnumi un pārsteigumi turpinājās skolas aktu zālē. Ar sajūsmas saucieniem skolēni sagaidīja burvju mākslinieku Danti Pecolli, kas ar saviem burvju trikiem vienaldzīgu neatstāja nevienu. Tad pēc garās un plašās programmas pašus izturīgākos pasākuma dalībniekus vēl varēja sastapt deju zālē, lēkājot populāras mūzikas ritmos. Noguruši, bet laimīgi skolēni atgriezās savās klašu telpās, kur, ērti iekārtojušies uz piepūšamajiem matračiem, ļāvās klusām sarunām par skolas spoku „balto dāmu”, lai jau pēc neilga brīža iekristu saldā miegā līdz rītam. 

 

Ieskats pasākumā -  "Nakts skolā"