27. septembrī - Fukši 2006

 

 

 

 

Šī gada 27. septembrī mūsu vidusskolas skolēni atkal piedalījās pludmalē, šoreiz dienas kārtība bija fukšu futbols.

Aci pret aci tikās desmito klašu zvaigžņu izlase un vienpadsmito un divpadsmito apvienotā vienība.

 

           Katrā no komandām bija astoņi vīri. Fukši turējās varonīgi, taču visiem nebija lemts uzvarēt. Viņiem bija jāspēlē , ietērpjoties kažokos, svārkos, iespīlētās jaciņās, tas, protams, ietekmēja sniegumu. Rezultāts bija pārsteidzošs – 11:1. Pēc spēles tika izpildīti arī soda sitieni. Nomocītie fukši izkāra balto karogu un zaudēja ar rezultātu 0:2. Jāuzteic ļoti atraktīvās un gaumīgi tērptās karsējmeitenes, kā arī savdabīgie uzskates līdzekļi, kurus bija sarūpējuši līdzjutēji. Visas spēles laikā par izklaidējošu kārtību rūpējās tiesnesis un „milicis”, uz vietas dežurēja arī mediķu brigāde, kas gādāja par to, lai kāds no desmitajiem nesaslimst ar pārāk labu spēli vai pārāk aktīvu savējo atbalstīšanu.

Ceturtdien, 28. septembrī, fukši un interesenti, pārvarot miegu, pulcējās pie skolas jau 7:45, lai nodotu svinīgo zvērestu fukši paklausīgi zvērēja sveicināt vecākos biedrus, siet tiem kurpes, atvērt durvis, pildīt mājas darbus un visādi citādi cienīt un godāt vienpadsmitos un divpadsmitos, kā arī skolotājus un citus skolas darbiniekus.

            14:00 desmitās klases pamazām sāka pulcēties pie vidusskolas ēkas Raiņa ielā 5, kur mūsu mazulīšus ieģērba pamperos. Tur viņiem bija arī pirmais pārbaudījums – vajadzēja turēt mutē konfektes, kuras nedrīkstēja izsūkāt līdz Raiņa parkam. Kā vēlāk izrādījās, šis pārbaudījums bija vienkārši, lai aizbāztu mutes. Tā mūsu mazulīši, desmitie, nonāca Raiņa parkā, kur jau bija sagatavoti nākamie pārbaudījumi: divas stafetes un viena atraktivitātes spēle, kas pārbaudīja fukšu izturību. Pēc pirmās stafetes, kuru izpildīja visas četras klases reizē, kur ar baloniem bija jāveic veiklības pārbaudes, spēcīgākās izrādījās 10.d un 12.a, kuras otrajā stafetē cīnījās par uzvaru. Sevi pierādīja arī 10b un 10.c. Otrajā stafetē lielāko jautrību un arī neveiklību izraisīja „sausais dzērums”, pēc kura visi mazliet streipuļoja. Un daži arī nokrita lecot ar maisiem. Arī starplaikos atraktivitāšu spēlēs klases satuvinājās vēl vairāk. Apmierināti palika gan skatītāji, gan pamperotie dalībnieki par spīdošu veikumu.

            Pulkstens 18:00 pamatskola zālē ieradās pirmie fukšu balles ballētāji. Kamēr (ar DJ Žubes (12.C) mūziku) tika ieskandināta balle, pagrabstāvā brīvprātīgie fuksētāji sagatavoja fukšu spoku trasi. Vakara vadītāji – Andris Jurga (12.A) un Jānis Ločmelis (12.C) – radīja īsto noskaņu ar dažādiem konkursiem – uzdevumiem, kā arī tika apbalvoti nesen netradicionālo sporta spēļu uzvarētāji. Pulksten 18:00 pirmie fukši ar aizsietām acīm devās spoku trasē, kur tika baidīti, žilbināti, maigi sisti un vēlreiz baidīti. Klusi un maigi ik pa laikam fukšiem palīdzēja kustēties ātrāk, un atkal baidīja. Kad trasi bija izgājuši visi, balle, protams, turpinājās ar dejām, mūziku un jauno vadītāju ierosinātām aktivitātēm. Lai piektdiena skolā nepārvērstos par miegainu murgu, vienpadsmitos balle beidzās.

 

 

 

 

 

 

 

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs